Arsenal propustio priliku otići vrhu tablice što je Everton ponovno otkriti neke je potrebno mnogo self-uvjerenje da dođe s leđa i zabiti kasno pobjednik na Goodison Parku. Ako ste i sviđa nogomet, ne propustite klupski nogometni dresovi.

Klub igre su uzbudljivije, ako želite, nemojte propustiti prekrasne trenutke, nosi klupski Arsenal nogometni dresovi da ih podrže. Samo im je druga pobjeda u 11 premierligaških utakmica je osigurana glave Ashley Williams u 86.-minute kao branitelj odabrao pogodno vrijeme za pogodak u svoj prvi pogodak za klub. Ranije je skretanje lopte Williams od Alexis Sánchez pucao stavio Everton iza njih, ali oni su uzvraćali da prevlada 2-1.

To predstavljala impresivan preokret iz strane, koji je izgledao podnio ostavku da bude drugi najbolji na Gunners u ranim fazama, samo za Seamus Coleman zaglavlju neposredno prije pauze kako bi poboljšao svoje povjerenje razinama.

Također je završio Arsenal neporažena liga trčanje istezanje leđa na drugi vikend ove sezone jer nisu iskoristili udoban otvora 20 minuta u kojima je, nakon što je bez oznaka, ali izvanbilančnoj Mesut Özil ballooned više, Arsenal bili dominantni i Everton popustljiv.